2008 yılında ÖZEL BEYMER NÖROLOJİ DAL MERKEZİ olarak başlayıp, sonra 2012 de Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünün eklenmesi ile ÖZEL BEYMER NÖROLOJİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON DAL MERKEZİ olduk. 2013 te Dahiliye ve Dermatoloji bölümleri  ilavesi ile Özel BEYMER TIP MERKEZİ olarak eski yerimizde hizmet verdik. 

        26.01.215 yılında kendi yerimizde Sağlık Bakanlığı tüm kurallarına uygun rusatlı modern   3020 m2 kapalı alanı olan yedi katlı merkezimizi bitirdik ve bu tarihte yerimiz taşındık.
          Merkezimiz Nöroloji, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon, Dahiliye ,Kulak burun boğaz, Ağrı Anestezi-Akupunktur, Kadın Hast- Doğum, Psikolojik Danışmalık, Dermatoji kadroları temin edip A TİPİ TIP  MERKEZİ ruhsatı alınıp BUTİK  GÜN HASTANESİ konsptinde hizmet vermek amacı ile kuruldu. 
         Merkezimizin en küçüğü 16 m2 genişliğinde boyutlarında doktor muayene odaları, hastaların gecede yatmasına olanak veren tek kişilik özel oda yapısında gözlem odaları, tam donanımlı acil servisi, sağlık bakanlığınca onaylanmış modern havalandırma-hijene uygun gerekli bölümleri olan tam donanımı 30m2 genişliğinde iki adet ameliyathane salonu olan ameliyathanesi, Bakanlıkça onaylana Uyku Laboratuvarı, modern cihazları ve odaları olan Fizik Tedavi Rehabilitasyon salonları, Fizik Tedavi Hidroterapi Havuzu, Konferans Salonu, Yemekhanesi, Biyokimya Laboratuvarı,  Röntgen (radyoloji) Birimi, Ağrı-Akupunktur Salonu, Psikolog tarafından takip edilen Psikiyatrik Testlerlerin yapıldığı birim, Nörologlar tarafınca yönetilen Elektrofizyoloji Laboratuvarı  (EMG ve EEG testleri yapılmakta),  Muhasebe- Faturalama özel Anlaşmalı Kurumlar-Sigortalar birimleri bulunmaktadır. 
     Halen hizmet vermekte olup en kısa sürede   Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü, Dermatoloji-Dermokozmetik ilave bölümlerinide katkılarınızla hizmete sokmak için çalışmaktayız.
 
 

“Yaşam Sağlıkla Değerli”