• 0 554 86513 83
  • 0 258 242 63 11
  • mail@beymertip.com

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

2008 yılında ÖZEL BEYMER NÖROLOJİ DAL MERKEZİ olarak başlayıp, sonra 2012 de Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünün eklenmesi ile ÖZEL BEYMER NÖROLOJİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON DAL MERKEZİ olduk. 2013 te Dahiliye ve Dermatoloji bölümleri  ilavesi ile Özel BEYMER TIP MERKEZİ olarak eski yerimizde hizmet verdik. 

26.01.215 yılında kendi yerimizde Sağlık Bakanlığı tüm kurallarına uygun olarak rusatlı, modern bir yapıda, 3020 m2 kapalı alanı olan 7(yedi) katlı hizmet binamızı inşa ederek merkezimizi bitirdik ve bu tarihte şu anki yerimize taşındık.
 
Merkezimiz; Nöroloji(Beyin ve Sinir Hastalıkları), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Dahiliye(İç Hastalıkları) ,Kulak Burun Boğaz, Ağrı Anestezi-Akupunktur, Kadın Hastalıkları ve Doğum, iPsikiyatri, Psikolojik Danışmalık, Cildiye (Dermatoji) kadrolarını temin ederek A TİPİ TIP  MERKEZİ ruhsatı alarak BUTİK  GÜN HASTANESİ konsptinde hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
 
Merkezimizde en küçüğü 16 m2 genişliğinde Doktor Muayene Odaları, hastaların gece de yatma imkanı sağlayan tek kişilik özel oda yapısında Gözlem Odaları, Tam Donanımlı Acil Servisi, Sağlık Bakanlığınca onaylanmış Modern Havalandırma ve Hijyene uygun gerekli bölümleri olan tam donanımlı 30m2 genişliğinde iki adet Ameliyathane Salonu bulunan Ameliyathanesi, Bakanlıkça onaylanan Uyku Laboratuvarı, modern cihazları ve odaları olan Fizik Tedavi Rehabilitasyon Salonları, Fizik Tedavi Hidroterapi Havuzu, Konferans Salonu, Yemekhanesi, Biyokimya Laboratuvarı,  Röntgen (radyoloji) Birimi, Ağrı-Akupunktur Salonu, Psikolog tarafından takip edilen Psikiyatrik Testlerlerin yapıldığı birim, Nörologlar tarafınca yönetilen Elektrofizyoloji Laboratuvarı  (EMG ve EEG testleri yapılmakta),  Muhasebe- Faturalama özel Anlaşmalı Kurumlar-Sigortalar birimleri bulunmaktadır. 
       
Halen hizmet vermekte olup en kısa sürede  Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü, Dermatoloji-Dermokozmetik ilave bölümlerinide katkılarınızla hizmete sokmak için çalışmaktayız.
 
 
“Yaşam Sağlıkla Değerli”