Paris Işıltısı

Ürün Kategorileri

Paris Işıltısı

PARİS IŞILTISI

Paris Işıltısı nedir?

Paris ışıltısı,  diğer bir deyişle NCTF formülasyonu ülkemize yeni giren anti-aging tedavi yöntemlerinden biridir. Yorgun veya donuk cildin nemlendirilmesi, canlandırılması ve yüzeysel kırışıklıkların tedavisinde etkili bir anti-aging mezoterapi ürünüdür

Paris Işıltısı’nın içeriği nedir?

Cildi nemlendirmesi için hyaluronik asit, kolajen sentezini uyarıp serbest radikalleri nötralize etmesi için 12 adet vitamin, protein/elastin/kolajen üretimine yardımcı olması 24 adet amino asit, metabolik reaksiyonları uyarması için 6 adet koenzim ile 5 adet nükleik asit, hücre metabolizmasından dengeyi sağlaması 6 adet mineral, aşırı serbest radikallere karşı savaşması için diğer bileşenlere ((Glutation, Polisorbat 80, Glukuronik asit, Glukuronik asit lakton, Glukozamin, Dekstroz anhidroz) sahiptir.

Paris Işıltısı nasıl uygulanır?

Hazırlanan özel içerik, tedavi bölgelerine uygulanır. Uygulamanın sonuçları enjeksiyondan hemen sonra başlayarak birkaç gün içinde tam olarak ortaya çıkar.

15 gün arayla uygulanan 3 seans ve 30 gün arayla 2 seanslık uygulama ile cildin canlılığının ve ışıltısının arttığı, yaşlanma belirtisi olan kırışıklıkların azaldığı görülmüştür.

Paris Işıltısı kimler için uygundur?

Cildinde kırışıklıklar oluşan, elastikiyet kaybı başlayan, kuruluk, cansızlık ve donukluk yaşayan kişiler için uygundur. Paris ışıltısı özellikle yaşlanma, yer çekimi, ultraviyole hasarlarını önlemek için uygulanan etkili bir tedavi şeklidir.

Paris ışıltısı tedavisi göz çevresi, yüz, boyun, el ve kol gibi yaşlanma belirtisi olan her bölge için uygulanabilir. Kolajen ve elastin üretimini arttırarak cilde ihtiyacı olan vitamin ve mineral desteğini sağlar. Bu sayede cildin daha canlı, genç ve ışıltılı görünmesine yardımcı olur.