Estetik Birim
BEYMER TIP MERKEZİ'nde en gelişmiş uygulamaları son teknoloji cihazlar ve kaliteli ürünler kullanarak profesyonel yöntemlerle cildinizi doğduğunuzdaki pürüzsüz ve canlı haline olabildiğince yaklaştırıp, doğal yaşlılığın getirdiği etkenleri geciktirerek sağlıklı ve genç bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

LAZER EPİLASYON
Lazer epilasyon uygulaması için, geliştirilmiş en yeni cihazların farklı dalga boylarını kullanarak, tüm cilt renklerine ve kıl yapılarına göre çözümler üretiyoruz. Epilasyon için Merkezimizde Alexandrite Lazer cihazı da Diode lazer cihazı da bulunmaktadır. 

SOĞUK LİPOLİZ
Bölgesel incelmede onaylı bir sistem olan ve Soğuk Lipoliz olarak da bilinen Lipofreeze uygulaması, düşük sıcaklıktaki vakum özelliği ile yağ hücrelerinin dondurularak yok edilmesini sağlayan bir yöntemdir. Kavitasyon ve  radyofrekans özelliklerini bünyesinde toplaması ile etkili sonuçlar elde edilmesini sağlar.

BOTOX (BOTULUNİM TOXİN)
Botoks, clostridium botulinum adlı bakteriden üretilen bir nörotoksin kullanılarak sadece istenilen kas grubunun geçici olarak felcine yol açmasından faydalanarak yapılan bir uygulamadır. Böylelikle yüzümüzdeki kırışıklara neden olan mimik kaslarımız çalışmaz ve haliyle kırışıklıklar da yok olur.
Yüz bölgesindeki

  • Göz kenarı uygulamalarında (kaz ayağı)
  • Alın uygulamalarında 
  • Kaş arası uygulamalarında 
  • Dudak kenarı uygulamalarında 
  • Çene uygulamalarında
  • Mimiğe bağlı kırışıklarda
  • Boyundaki kırışıklarda
  • Aşırı derecedeki koltuk altı, el ve ayak terlemelerinde
uygulanır.

DOLGU (HYALURONİC ACİD)
Basit bir işlemle yüzdeki derin kırışıklıkları hafifletmek ve dudaklarınıza doğal bir dolgunluk için idealdir.

DERMATERAPİ
Saç dökülmesi, akne skarı, cilt gençleştirme ve lekelenme problemlerinde tedavi olarak kullanılmaktadır.

SELÜLİT TEDAVİSİ
Ciltte ortaya çıkan portakal kabuğu görünümüne “selülit” denilmektedir. Selülit tedavisi akustik dalga tedavisi ile yapılmaktadır. Akustik dalga terapisi ağrı oluşturmaz. Her mevsimde kullanılabilen bir cihazdır ve kişinin günlük yaşamını etkilemez. Akustik şok dalgaların enerjisini kaybetmeden hedef dokulara ulaşabilmesi için, uygulama yapılacak olan önce jel uygulanır. Ortalama her selülit tedavisi yaklaşık 30 dakika sürer ve bu süre kişiden kişiye değişebilir. Haftada 2 kez olmak üzere 8-10 seans uygulanır. Uygulamanın hemen sonrasında 2-3 litre sıvı tüketilmesi önerilir.

PRP
Kişinin kendinden alınan kanın belirli işlemlerden geçirildikten sonra  proteinden zengin plazma elde edilmesi ve maddenin deriye verilmesi şeklinde uygulanan tedavi yöntemidir. Günümüzde cilt sağlığı ve negatif etkileşimlerinin azaltılması yanında eklem patolojilerinde yara iyileştirmeye yardım amacıyla kullanılmaktadır. 

MEZOTERAPİ
Vitaminlerin, minerallerin, aminoasitlerin, enzimlerin tek başlarına ya da genellikle karışım halinde derinin orta tabakasına mikroenjeksiyon ile uygulanması tekniğidir. Enjekte edilecek maddeler kişiye ve kişinin isteklerine uygun olarak seçilir.


(Alıntıdır. Tanı değil, bilgilendirme amaçlı komulmuştur.)